Ajankohtaista

Ajankohtaista tietoa

SIMULAATTORI ON KÄYTTÖKUNNOSSA. Katso tarkemmin alla VIIMEKSI LISÄTYT

YHTEINEN JOULUATERIA ravintola Talonpöydässä torstaina 13.12. alkaen klo 16. Katso Viimeksi lisätyt.

SIMULAATTORIN ohjeet ja hinnasto sekä maksuohjeet löytyvät esimerkiksi klikkaamalla tästä tai vaihtoehtoisesti etusivun oikeasta alareunasta löytyvää SIMULAATTORI-palkkia.

Seuran syyskokouksessa 28.9.2018 valittiin Hannu Virranniemi jatkamaan seuran puheenjohtajana seuraavat kaksi vuotta. Johtokunnan kokoonpano löytyy polusta Etusivu - Seura - Yhteystiedot tai klikkaamalla tästä.

Yhteystiedot

Kentän käyntiosoite Kylpyläntie 4

Caddiemaster -toimintaa ei ole
puh 0400 215341 ei vastaa
caddie@kuusamogolf.fi  toimii


Kuusamo Golf ry
toimisto@kuusamogolf.fi  toimii

 

 

       Kuvia

Aukioloajat

Kenttä on suljettu 17.10.2018 alkaen talvikauden ajaksi.

    ruka kuusamo  kuusamo hirsitalot info  logo Pölkky50 brodeeraus printti  polkky strongw nega  nordea   logo lahitapiola2 logo plkky mets  logo Ski Inn  logo Wetteri 2  logo Neste 2     logo GoOn  logo SOL  logo pizzeria ruka  logo RENTA  logo scandic  LOGO KONE PAJULA  logo canorama  logo koillissanomat