KuuG:n jäsentiedote 13.10.2019

Hyvä KuuG:n jäsen, muistathan, että
1. tänään sunnuntaina 13.10. on viimeinen päivä, jolloin simulaattorissa pääsee pelaamaan ilmaiseksi. Maanantaista alkaen astuvat voimaan kotisivuillamme kuusamogolf.fi ilmoitetut pelimaksut. Niistä löytyy varmasti jokaiselle sopiva! Kausikortteja on kaksi erilaista ja lisäksi muita mahdollisuuksia. Ilmoitathan kausikorttitilauksestasi mahdollisimman pian Hannu Virranniemelle (0400 686220 tai Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.), kiitos.
2. seuran sääntömääräinen syyskokous pidetään Tropiikissa sunnuntaina 27.10. alkaen klo 18:00. Sääntömääräiset asiat ja seuran tarjoama kahvitus! Tervetuloa
Golfterveisin Jukka

Yhteystiedot

KUUSAMO GOLF ry
Kylpyläntie 4, 93600 KUUSAMO

caddie@kuusamogolf.fi 

Kuusamo Golf ry
toimisto@kuusamogolf.fi

 

 

       Kuvia

Aukioloajat

Caddiemaster- palvelut ja Breikki on suljettu 1.10.2019 alkaen talven ajaksi