Johtokunta ja toimikunnat

SEURAN POSTIOSOITE

c/o Alpo Leinonen
Sahankuja 6
93600 Kuusamo

Toimisto: toimisto@kuusamogolf.fi
puh. 0400 215552 (ei talvikaudella)
 
Caddiemaster: toimisto@kuusamogolf.fi
puh. 0400 215341 (ei talvikaudella)

johtokunnan jäsenet 1.11.2021 – 31.10.2022

Markus Virmasalo, puheenjohtaja
Meskusvaarantie 45B, 93600 Kuusamo
markus.virmasalo@gmail.com, puh. 0400-754240

Jarmo Bergbacka, varapuheenjohtoja, markkinointi- ja tiedotustoimikunnan vetäjä
jarmo.bergbacka@amandel.fi, puh. 050 386 9359

Liisa Pitkänen, sihteeri
liisap2212@gmail.com, puh. 040 839 6183

Alpo Leinonen, rahastonhoitaja
alpo2804@gmail.com,  puh. 0400 587660

Tuulikki Aho, lady-kapteeni, naistoimikunnan vetäjä
tuulikkiaho@netti.fi,  puh. 050 382 0898

Aki Karjalainen, kapteeni, juniori- ja koulutustoimikunnan vetäjä
karjalainenakipetteri@gmail.com,  puh. 040 761 5602

Jani Jaakkola, kilpailutoimikunnan vetäjä 
jani.jaakkola@polkky.fi, puh. 0400 926 584

Mikko Luikku, senioritoimikunnan vetäjä, 
lumi@lumilive.fi, puh. 0400 175 852

Jouni Hakala, varajäsen
jouni.hakala@polkky.fi, puh. 

Kari Määttä, varajäsen
maattakari@gmail.com, puh 0440 941 290

TOIMIKUNNAT 1.11.2021-31.10.2022

KILPAILUTOIMIKUNTA
Vetäjä: Jani Jaakkola
Jäsenet: 

TIEDOTUS- JA MARKKINOINTITOIMIKUNTA
Vetäjä: Jarmo Bergbacka
Jäsenet: 

NAISTOIMIKUNTA
Vetäjä: Tuulikki Aho
Jäsenet: 

SENIORITOIMIKUNTA
Vetäjä: Mikko Luikku
Jäsenet: 

JUNIORI- JA KOULUTUSTOIMIKUNTA
Vetäjä: Aki Karjalainen
Jäsenet: 

KENTTÄTOIMIKUNTA
Vetäjä: Alpo Leinonen
Jäsenet: 

TASOITUSTOIMIKUNTA
Tasoitustoimikuntana toimii johtokunta.

KOULUTTAJAT (HUOM 2021)

Tunti- ja opetusvaraukset seuran toimistosta
toimisto@kuusamogolf.fi tai puh. 0400 215552

Aki Karjalainen, junioritoiminta
karjalainenakipetteri@gmail.com, puh. 040 7615602

Sami Palosaari, junioritoiminta
sami@talonpoyta.fi puh. 0408335142

Anna-Kaisa Luukkonen, junioritoiminta
aksu_85@hotmail.com  puh. 0407446077

Raimo Määttä, koulutus, kurssit
raimomaatta50@gmail.com, puh. 0400 582 047